Facebook

Logga in
?
Glömt?Logga in

Hjälp för inloggning

  • För att få tillgång till ditt lösenord anger du din e-postadress i inloggningsrutan.
  • Lösenordsfältet lämnar du tomt.
  • Fyll i kryssrutan "påminnelse av lösenord".
  • Klicka logga in och vänta sedan på ditt lösenord som automatiskt skickas till din e-postadress inom ett par minuter.
ARTICLE
699
8fa2416eceaf7adae77ac66d8092db20
Tillbaka (UPD: 2012-12-21 12:01:12)

Auktion! -signerad Zlatan tröja!

Årets julklapp? Passa på, fram till på torsdag den 20 december har du nu möjlighet att lägga bud på en landslagströja signerad av Zlatan Ibrahimovic. Autografens äkthet är garanterad då Erik Hamrén, förbundskapten för Sveriges herrlandslag i fotboll (och tidigare tränare i ESK) har levererat den till klubben.

Högsta lagda bud är nu 4100kr.

Bud läggs till info@esk.nu, ange ditt namn och kontaktuppgifter.

Högsta bud kommer löpande att uppdateras i denna artikel.

Posten senast uppdaterad 21 dec 2012 kl. 12:01

51