Facebook

Logga in
?
Glömt?Logga in

Hjälp för inloggning

  • För att få tillgång till ditt lösenord anger du din e-postadress i inloggningsrutan.
  • Lösenordsfältet lämnar du tomt.
  • Fyll i kryssrutan "påminnelse av lösenord".
  • Klicka logga in och vänta sedan på ditt lösenord som automatiskt skickas till din e-postadress inom ett par minuter.

Styrelsen


 

Styrelsen ESK FK

Porträtt: Mikael Lundquist
Ordförande och styrelserepresentant i Ekonomigruppen
Mikael Lundquist
E-post: mikael.l@esk.nu  
Telefon:   
Mobil:   
Ort:   
Porträtt: saknas
Vice Ordf, Styrelseansvarig för Ekonomigruppen
Stefan Rönning
E-post: stefan.r@esk.nu  
Telefon:   
Mobil: 070-330 99 09  
Ort:   
Porträtt: Tommy Karlsson
Styrelseansvarig för Eventgruppen
Tommy Karlsson
E-post: tommy.k@esk.nu  
Telefon:   
Mobil: 070-366 97 73  
Ort:   
Porträtt: saknas
Styrelseansvarig för Sponsorgruppen och Kommunikationsgruppen
Jonas Nyström
E-post: jonas.n@esk.nu  
Telefon:   
Mobil: 070-774 38 99  
Ort:   
Porträtt: Kenth Hyttsten
Kassör och styrelserepresentant i Ekonomigruppen
Kenth Hyttsten
E-post: kenth.h@esk.nu  
Telefon:   
Mobil: 070-824 88 10  
Ort:   
Porträtt: saknas
Styrelserepresentant i Eventgruppen
Mia Larsson
E-post: mia.l@esk.nu  
Telefon:   
Mobil: 076-106 46 72  
Ort:   
Porträtt: saknas
Styrelseansvarig för Sportgruppen
Patrik Bjerketun
E-post: patrik.b@esk.nu  
Telefon:   
Mobil: 070-308 45 99  
Ort:   
Porträtt: saknas
Styrelserepresentant
Elle Åhlin
E-post: elle@esk.nu  
Telefon:   
Mobil:   
Ort:   
GROUP
76
9d675c0178dac680df71ec67084380b4
 

Samarbetskontakter

Porträtt: Advokatbyrån Torbjörn Lundquist
Samarbetskontakt Juridik
Advokatbyrån Torbjörn Lundquist
E-post: advokat@torbjorn-lundquist.se  
Telefon: 08-650 54 70  
Mobil:   
Ort: STOCKHOLM  
Porträtt: Fred & Partners redovisning
Samarbetskontakt Redovisning
Fred & Partners redovisning
E-post: info@fredpartners.se  
Telefon:   
Mobil:   
Ort:   
GROUP
77
8fc16e0b66d0c323d53ba439a82063f2
826
831